Zespół
projektowanie

Project Managers Section

Sekcja Kierowników Projektów złożona jest z kilku wysokiej klasy specjalistów pomagających klientom stworzyć dokumentację techniczną projektu, ustalić harmonogram oraz zaproponować kosztorys. Pracownicy tego działu są pierwszym kontaktem naszej firmy z klientami, to od ich wspólnej pracy z klientem zależy wielkość oraz jakość projektu. Po zakończeniu prac programistycznych przez Dywizję Programistów, Kierownik Projektu odpowiedzialny za aplikację podpisuje protokół zdawczo-odbiorczy.

Programista

Developing Division

Dział Programowania składa się z doświadczonych programistów różnych języków programowania. Wśród nich znajdują się specjaliści od języków webowych (takich jak PHP, Java Script, Python), języków kompilowanych (C, C++, Java) oraz inżynierowie baz danych.

Zespół programistów przejmuje projekt w momencie ustalenia zakresu zadania przez Project Managera. Swoje prace prowadzi zarówno w okresie tworzenia aplikacji jak i podczas wdrożenia Projektu. Uczestniczy także w pracach nad utrzymaniem systemów.

Help-Desk

Help-Desk

Pracownicy Help-Desk służą swoją pomocą podczas codziennej pracy systemów. Są oni dostępni poprzez telefon, Skype oraz e-mail. Dzięki wsparciu Help-Desk nasi klienci mają pewność, że z problemem dot. systemu nie pozostaną sami.