program transportowy mapa postojów

Interaktywna mapa postojów pojazdów oraz kierowców, stworzona na podstawie informacji podawanych w systemie (trasa, ślad GPS Online, zaplanowane lub wymuszone postoje). TMS Online będzie może udostępniać bieżące i planowane miejsca pauz, postojów, noclegów kierowców firmom, w których dany kierowca jest zatrudniony oraz innym firmom transportowym. W ten sposób możliwe będzie takie zaplanowania trasy, aby na postoje, szczególnie te w niechronionych miejscach, można było zatrzymać się razem z innym kierowcą. Dodatkowo, w razie nieoczekiwanych problemów, daleko od bazy (w szczególności poza granicami kraju), można na takiej mapie automatycznie uzyskać informację czy inna firma, użytkująca system (a więc zweryfikowana), nie posiada w okolicy swojego kierowcy.

Największą uwagę przyciągają dwie zapowiedzi.(…) Druga dotyczy interaktywnej mapy, na której można obserwować nie tylko położenie transportów własnych, ale również upubliczniony fracht innych użytkowników systemu. Łatwo sobie wyobrazić, jakie możliwości reagowania na sytuacje nieplanowane otworzyłyby się przed spedytorami dzięki takiej funkcjonalności.

– log24
interkatywna mapa pojazdów - gps online

Termin GPS Online jest przez nas używany, bo to już nie tylko nawigacja samochodowa, ale jej sprzężenie z nowoczesnym telefonem komórkowym dają możliwości, które dotąd nie istniały. Urządzenie na stałe połączone z system, a jednocześnie będące w terenie i znające swoje położenie zwiększa możliwości zarządzania transportem. Wszystko to przy niskich nakładach finansowych, ponieważ nie potrzeba już dedykowanej nawigacji, a wystarczy nam smartfon.

GPS Online (…) to już nie tylko nawigacja samochodowa, ale jej sprzężenie z nowoczesnym telefonem komórkowym dają możliwości, które dotąd nie istniały.

GPS Online to sprawdzona informacja

dzięki informacjom od innych użytkowników systemu, informacje zawarte w module są rzetelne oraz aktualne

interaktywna mapa podnosi bezpieczeństwo

korzystając z modułu interaktywnej mapy postojów znacznie zwiększa się bezpieczeństwo zarówno własnych jak i innych kierowców