integracja - program spedycyjny

Zautomatyzowana integracja narzędzi wykorzystywanych przez nowoczesny program spedycyjny i  transportowy

Obecnie pracownicy firm logistycznych wykorzystują w codziennej pracy wiele rodzajów narzędzi, które pozwalają im realizować wyznaczone zadania, np. komunikacja z klientami, składanie zamówień, rezerwacja zasobów, serwis jednostek frachtu. Korzystanie z wielu rozwiązań informatycznych wymusza otwieranie wielu aplikacji oraz nieustanne kopiowanie danych pomiędzy systemami. Do tego dochodzi kopiowanie między zakładkami w przeglądarce internetowej.

Wszystko to rodzi ryzyko błędu. Może to być błędnie skopiowana dana, która na skutek pomyłki zostaje zniekształcona. Zdarza się to dość często, a jednym z popularnych przypadków takiej pomyłki jest tak zwany „czeski błąd”, o który nie trudno przy ręcznej edycji danych liczbowych. Innym ryzykiem jest utrata danych i nie chodzi tutaj o awarie, ale o zwykłe lenistwo. Człowiek często, w natłoku zadań uznaje, że przepisywanie wszystkich szczegółów zlecenia w danym momencie nie ma znaczenia. Niestety miesiąc później może okazać się, że szukamy czegoś, c już bezpowrotnie zostało stracone przy kopiowaniu z papierowego zlecenia.

Zastosowane przez nas rozwiązanie umożliwi integrację dostępnych rozwiązań oraz jednokrotne logowanie (single-site-on).

Przekonaj się na żywo jak działa System TMS Online za pomocą przycisku umieszczonego w prawym górnym goru ekranu. Poczuj się jak użytkownik.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o pozostałych elementach systemu transportowego TMS Online, przejdź do zakładki Moduły. Tam znajdziesz informacje na temat funkcji systemu, a jeżeli wciąż masz pytania – skontaktuj się z nami. Potrzebne informacje znajdziesz w zakładce Kontakt.

program spedycyjny to łatwość obsługi

dzięki dokumentacji integracja z innym oprogramowaniem jest bajecznie prosta!

dobry program spedycyjny to eliminacja błędów

integracja to idealna okazja do poprawy jakości danych przesyłanych pomiędzy systemami