Dokumenty

Specyficzne wymagania klientów dotyczące formatowania dokumentów doprowadziły do wprowadzenia funkcjonalności, pozwalających na tworzenie spersonalizowanych wersji firmowych druków. Za pomocą tego modułu, użytkownik systemu zarządzając szablonami lub korzystając z gotowych wzorów szybko przygotowuje dokumenty (takie jak faktury, listy przewozowe, notatki, CMRy) w oczekiwanym przez siebie formacie. Wbudowany edytor pozwala na wprowadzanie nieograniczonych zmian i uwalnia użytkownika od konieczności wspierania się popularnym Wordem. Programy logistyczne i transportowe zastępują już popularne edytory dlatego, że kopiowanie danych to zbędna strata czasu.

Automatyczne generowanie zindywidualizowanych szablonów dokumentów. Szablony dostosowane do potrzeb firm działających w branży transportowej.

To właśnie oferuje oprogramowanie – TMS Online, które umożliwia używanie skończonego zbioru danych do wygenerowania każdego niezbędnego dokumentu. Wykorzystanie funkcjonalności dostarcza użytkownikowi mechanizmu pozwalającego decydować, gdzie jakie i jak dane zostaną prezentowane.

Dodatkową zaletą jest fakt, że można stosować papier firmowy z wstępnym nadrukiem. Papier taki może zawierająć logo i inne stałe elementy lub dekoracje. Z szablonami systemu TMS Online można bez obaw, o pokrycie się nadruku wstępnego z treścią dokumentu, używac tego rodzaju papieru.

programy logistyczne

w naszym systemie TMS Online tworzysz dokumenty ściśle dostosowane do swoich potrzeb. Edytor drag and drop jest intuicyjny w użyciu i nie sprawia problemów.

programy transportowe

wszelkie informacje na dokumentach możesz w dowolny sposób modyfikować, układać oraz dostosowywać! Nie czekaj, poprostu spróbuj jakie to wygodne.

Dowiedz się więcej o TMS Online

Programy logistyczne to nie tylko dokumenty. Przejdź do zakładki moduły, aby dowiedzieć się więcej o ewidencji transportów, statysykach MOLAP, rozliczaniu delegacji, interaktywnej mapie i funkcjach społecznościowych w systemie TMS Online. Możesz również wypróbować nasz system na żywo.