oprogramowanie dla spedycji TMS Online

Codziennie dostajemy dziesiątki zapytań w kategorii oprogramowanie dla spedycji i transportu. Dotyczą one systemu w ogólności, naszej firmy oraz działania poszczególnych modułów. Na wszystkie pytania staramy się udzielić szybkich oraz rzeczowych odpowiedzi. Bardzo dziękujemy Państwu za wszelkie uwagi oraz propozycje ulepszeń naszego systemu TMS-Online. Dokładamy wszelkich starań aby korzystanie z systemu było dla Państwa przyjemnością w codziennej pracy.

Poniżej znajdą Państwo spis najpopularniejszych pytań oraz odpowiedzi. W przypadku gdy nie znajdą Państwo odpowiedzi na nurtujące Państwa pytanie zapraszamy do kontaktu.

Gdzie są trzymane moje dane?

Państwa dane trzymane są na naszych serwerach znajdujących się na terenie Unii Europejskiej. Dzięki wykorzystanym technologiom Państwa informacje umieszczone są w „chmurze” a więc dostępne są dla Państwa 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, z każdego miejsca na świcie z dostępem do Internetu.

Czy moje dane są bezpieczne?

Tak, Państwa dane zabezpieczone są zarówno fizycznie poprzez:

  • kontrolę dostępu do serwerowni przez osoby nieupoważnione
  • zabezpieczenie przed działaniem ognia oraz wilgoci
  • wielopunktowy i bezpośredni dostęp do szkieletowej sieci internetowej
  • zasilanie awaryjne (w tym agregat prądotwórczy)

 

oraz informatycznie:

  • stosowanie szyfrowania danych
  • kopie bezpieczeństwa (zapasowe)
  • serwer zapasowy
  • monitoring operacji wykonywanych przez użytkowników

Jaką infrastukturę muszę posiadać aby korzystać z TMS-Online?

Jeśli czytasz ten tekst oznacza to, że posiadasz odpowiednią infrastrukturę a więc dowolny komputer podłączony do internetu wraz z przeglądarką internetową. Oprogramowanie dla spedycji i transportu TMS Online już na Ciebie czeka.

Czy z TMS-Online mogę korzystać z urządzeń mobilnych?

Bardzo się staramy aby nasze rozwiązanie było dostępne na wszystkie urządzania mobilne. Jednak z uwagi na mnogość urządzeń oraz ich konfiguracji, niektóre moduły mogą wyglądać troszkę inaczej. Jeśli Państwo spostrzegą dokuczającą funkcjonalność, bardzo prosimy o kontakt.

Czy system TMS-Online dostępny jest bez internetu?

Z przykrością musimy stwierdzić – nie, system TMS-Online z założenia potrzebuje dostępu do „chmury” danych na których operuje. Nie ma możliwości korzystania z naszego systemu bez dostępu do internetu. Oprogramowanie dla spedycji działa w trybie online.

Mam pomysł na nową funkcjonalność w TMS Online, gdzie to zgłosić?

Jeśli masz pomysły na nowe modułu, funkcjonalności ulepszenia w naszym systemie do zarządzania transportem zachęcamy do skorzystania z kontaktu aby nas o tym poinformować. Ze względu, że z naszego systemu korzysta wiele firm i setki użytkowników nie możemy zagwarantować, że funkcjonalność zostanie zrealizowana, ale na pewno możemy obiecać, że przeanalizujemy wszystkie zgłoszenia.

Czy inni użytkownicy widzą moje dane?

Każda z firm zarejestrowanych w naszym systemie posiada swoją osobną bazę danych. Nie ma możliwości aby pracownicy innych firm mieli dostęp do tych danych. Wyjątkiem są informacje udostępnianie świadomie (np. mapa postojów) i publicznie dostępne.

Czy oprogramowanie dla spedycji wymaga przeszkolenia?

Nie. Obsługa jest na tyle intuicyjna, że jeżeli korzystasz z komputera w codziennej pracy to sobie poradzisz. Dodatkowo system ma wbudwaną pomoc.