Ciężarówka - diety kierowców w systemie TMS Online

Rozliczenie delegacji kierowców – wysokość diety już nie jest zagadką

Moduł pozwala obliczać diety kierowców. Po podaniu daty początkowej i końcowej na podstawie której system automatycznie określi ilość dni, sprawdzi jaka stawka diety panuje w danym kraju oraz przeliczy waluty po średnim kursie NBP z wybranego dnia. Dzięki temu modułowi można jednorazowo wystawić dietę za kilka kursów kierowcy, kwoty zostaną automatycznie zsumowane i zestawione na jednym druku, a pracownik kadr będzie miał więcej czasu na rozwiązywanie problemów nietypowych pojawiających się w codziennej pracy. Rozliczenie delegacji może być prostsze niż kiedykolwiek.

automatycznie wylicz wysokość diety

wpisujesz datę początkową oraz datę końcową, podajesz kraj docelowy a system TMS Online automatycznie przeliczy kwoty diet Twoich kierowców

wygodnie oblicz czas pracy kierowców

po naciśnięciu jednego przycisku diety wszystkich Twoich kierowców zostaną obliczone oraz wydrukowane

Przepisy zbyt szybko się zmieniają? Diety kierowców pochłaniają coraz więcej czasu?

Jeżeli gubisz się w formalnych wymaganiach rozliczenia delegacji krajowych, a delegacja zagraniczna to dla Ciebie koszmar, nie musisz się już tym martwić. Niezależnie czy wyliczasz czas pracy dla siebie, czy interesuje Cię wysokość diety kierowców Ci podległych, spróbuj wystawić dietę w wersji demo TMS Online i oceń jakie to łatwe.

Jeżeli gubisz się w formalnych wymaganiach rozliczenia (…), a delegacja zagraniczna to dla Ciebie koszmar, nie musisz się już tym martwić.

System pozwala wczytywać z bazy transporty i na ich podstawie uzupełnia formularze jak widać to na załączonym obrazku. Jeżeli kierowca poniósł dodatkowe koszty i należy do diety doliczyć dodatek, nie będzie z tym problemu. Dzięki temu rozliczenie delegacji zajmuje kilka sekund. Dieta krajowa i zagraniczna opanowana.

rozliczenie delegacji zagranicznej w TMSOnline